مشاوره برای خانواده ها و افراد نابینا

folder_openفعالیت های ما
commentبدون دیدگاه
تصویر جلسات مشاوره برای نابینایان

کارگاه های روانشناسی و مشاوره نابینایان

در زندگی ما جملاتی هستند که بسیار به دل مینشینند و آنچنان اثری دارند که سالها در ذهن میمانند و همیشه راهگشا هستند .بعضی وقتها درد دل کردن فقط مطلوب نیست و نیاز داریم به ما کمک کنند و این مهم فقط از فردی آگاه ساخته است.

یکی از خدماتی که ما در انجمن نابینایان تجلی توسط یکی از مشاوران خوب نابینا انجام میدهیم برگذاری جلسه های روانشناسی ویژه خانواده های نابینایان وخود فرد نابینا ست .

 این کارگاه به شکل پرسش و پاسخ برقرار می شود.

آقای امیرحسین حاجی شاه وردی که از روانشناسان خوب و مجرب هستند والدین نابینایان را در چگونگی برخورد با مشکلات فرزندانشان راهنمایی می کنند و به دوستان نابینا توصیه های موثری در چگونگی برقراری یک ارتباط خوب و موثر در جامعه و همچنین تلاش میشود روحیه خود باوری در این عزیزان تقویت شود.

هدف از این جلسات مشاوره را میتوان پنداشت که این عزیزان که بیشتر در سنین نوجوانی هستند بتوانند به راحتی سوالات خود را از مشاور خودشان بپرسند و این راهنمایی‌ها بتواند دغدغه ذهنی این عزیزان را برطرف نماید.

بی تردید ما در انجمن نابینایان تجلی آمادگی داریم تا با همکاری مشاورانی مجرب و آگاه ،دوستان گرامی خود را با راهنمایی های سودمند در مسیر زندگی نابینایان یاری رسانیم.

شما دوستان عزیزی که این مطلب را میخوانید میتوانید با انجمن نابینایان تجلی و یا  کانون نابینایان فرهنگسرای بهمن تماس گرفته و از چگونگی برگزاری کارگاه های روانشناسی مطلع شوید.
Tags: , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید